بهترین متخصص قلب در تهران

بهترین متخصص قلب در تهران

بهترین متخصص قلب در تهران به فردی اطلاق می شود که علاوه بر برخورداری از دانش و مهارت کافی در تشخیص ،  شناخت کافی نسبت به روش های درمانی و به کاربردن آن ها داشته باشد ،چرا که از لازمه های حرفه ی پزشکی می باشد.همچنین بهترین متخصص قلب در تهران باید باید علاقمند به بشریت باشد.

dr feizpour

اخلاق پزشکی بهترین متخصص قلب در تهران

بهترین متخصص قلب در تهران باید براساس اخلاق پزشکی ، هیچگونه آسیب عمدی و غیر عمدی را متوجه بیمار نکند  و هرکاری که برای درمان بیمار انجام می دهد باید به نفع بیمار باشد.همچنین بهترین متخصص قلب در تهران باید عدالت را هم در نظر بگیرد که جزو اصول مطرح شده در پزشکی می باشد. این مقوله را در حوزه پزشکی معمولا بصورت نوعی انصاف مطرح می‌کنند و به توزیع منصفانه خدمات رسانی می پردازد  و بر طبق آن بهترین متخصص قلب در تهران باید برای تمام بیماران ،درمان برابر در نظر بگیرد.

دکتر جراح قلب خوب در تهران

بهترین متخصص قلب در تهران و یا در هر کجای دنیا که باشد ،همیشه بایستی نیازهای بیمار را در نظر بگیرد و همراه ،مشاور و اطمینان دهنده خوبی برای وی  باشد تا به بیمار حس صمیمیت با بهترین متخصص قلب در تهران دست دهد.همچنین بهترین متخصص قلب در تهران، باید با ایمان بوده و از حس شجاعت و توانایی بالا و خلاقیت برخوردار باشد. بهترین متخصص قلب در تهران برای اینکه بتواند حس اطمینان و آرامش در بیمار ایجاد کند باید از مهارت های ارتباطی قوی برخوردار باشد و در هر حالتی خونسردی خود را حفظ کند تا تصلی بخش بیمار باشد.

بهترین متخصص قلب

ویژگی های متخصص قلب

بهترین متخصص قلب در تهران باید با بیمارانش رفتاری دوستانه داشته باشد  و به وی حس وفاداری داشته باشد .بهترین متخصص قلب در تهران باید روشنفکر بوده و از صداقت و نوع دوستی کافی برخوردار باشد و پاید انصاف و فروتنی و وقار داشته باشد و اطلاعاتش در حوزه کاریش  مفید و به روز باشد و آخرین روش های درمان را بر روی بیمارانش انجام دهد. واضح است که پی بردن به تمام  ویژگیهای بهترین متخصص قلب در تهران کار دشواری است. چیزی که  بهترین متخصص قلب در تهران را به یک  طبیب حاذق تبدیل می‌کند،این است که او قادر باشد علم پزشکی را با هنر طبابت درآمیزد. هنر و طبابت نه تنها هیچ منافاتی با یکدیگر ندارند بلکه مکمل یکدیگر نیز هستند.

بهترین جراح قلب در تهران

بهترین متخصص قلب در تهران، ایران و یا هر کجای دنیا که باشد باید متوجه این مطب باشد که بیمار را مجموعه ای از خوشی ها و ناخوشی ها ، امیدها و ترسها در برگرفته است و بهترین متخصص قلب در تهران باید برای معالجه وی تمام این موارد را در نظر بگیرد تا درمان موفیت آمیز باشد.بهترین متخصص قلب در تهران باید در جریان باشد که بیمار از پزشکش انتظار دارد که به فکرش بوده و عمده توجهش به خود بیمار باشد نه صرفا به بیماری. امروزه رابطه صمیمانه بین پزشک و بیمار بیش از گذشته مطرح می باشد.بهترین متخصص قلب در تهران باید بداند که شغل و حرفه وی زمانی ارزش پیدا می کند  که به بیمارش  توجه عمیقی در مقام یک انسان مبذول بداردو این درک عمیق و همدردی  را با علم و دانش و تبحر درآمیزد.

ویژگی متخصص قلب

اخلاق متخصص قلب

بهترین متخصص قلب در تهران بایستی از صبر و حوصله کافی برخوردار باشد تا اطلاعات لازم و کافی را از بیمارش کسب کند.یک پزشک خشن و بی علاقه به کار، امکان دارد در آنالیز اطلاعات بالینی و پیدا کردن راه حل برای مشکل بیمار ناموفق عمل کند . در حالیکه بهترین متخصص قلب در تهران باید با مهربانی و همدری با بیمارش برخورد نماید.

بیمار ،بهترین متخصص قلب در تهران را کسی می داند که موقعیت اجتماعی و اقتصادی بیمار را نادیده بگیرد و به همه بیماران به یک چشم نگاه کند.چنین پزشکی بهترین درمان ممکن را به بیمارانش صرف نظر از موقعیت اجنماعی و طبقاتی می دهد.این  چنین پزشکی در هنگام صحبت با بیمارانشان نهایت ادب را به کار می برد و این فرصت را در اختیار بیمارش می گذارد تا بتواند به راحتی صحبت کند و با دقت به صحبت های بیمارش توجه کند.

مهمترین خصوصیت متخصص قلب

مهم ترین و بهترین خصلتی که بهترین متخصص قلب در تهران و هر انسان دیگری می تواند داشته باشد این است که در هر شرایطی متکی به قدرت خداوند باشد ،چرا که همه چیز در دست قدرت اوست و بر هر چیزی توانا است .چنین تفکری سبب می شود هر انسانی در لحظه بهترین تصمیم را بگیرد و بر خویش مسط بوده و وظیفه اش را به بهترین نحو انجام دهد.

 متخصص قلب خوب

دکتر قلب خوب در تهران

برای تبدیل شدن به بهترین متخصص قلب در تهران و یا هر کجای دیگر، باید به کارهای چالشی در حوزه درمان علاقه داشته باشد و بتواند عمل های جراحی سخت و پیچیده  را بر روی قلب و عروق بزرگ انجام بدهد. این جراحی ها غالبا برای درمان بیماری‌های ایسکمیک قلب (مثل جراحی کنارگذر شریان کرنری)، اصلاح عیوب مادرزادی قلب یا درمان بیماری‌های دریچه‌های قلب استفاده می شوند. پیوند قلب نیز از دیگر عمل های جراحی قلب می باشد که توسط بهترین متخصص قلب در تهران انجام می شود.به طور میانگین در آمریکا از هر سه بزرگسال ،یک نفرشان مبتلا به بیماری قلبی عروقی  می شوند .

روش های جراحی قلب

بهترین متخصص قلب در تهران جراحی قلب را گاهی اوقات با روشهای برش جراحی معمولی مثل جراحی قلب باز و گاهی با روشهای درون بین مانند بازکردن عروق مسدود با بالون انجام می دهد.

پیش از شروع هر عمل جراحی ، پرسنلی که د راتاق عمل مشغول به کار هستند، به آماده کردن اتاق عمل، ابزارها، دستگاه ها و بیمارمی پردازند.و سپس بهترین متخصص قلب در تهران دست به کار می شود .جراحی در گذشته فقط توسط تیغ جراحی و با  برش دادن موضع عمل انجام می ‌شد. اما امروزه  روشهای جراحی پیشرفته تری مثل  جراحی آندوسکوپیک، لیزر، اشعه گاما و کوتر نیز به کار برده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *