تزریق ژل گونه درکرج

تزریق ژل گونه درکرج

تزریق ژل گونه درکرج  یکی از روش های جوان سا زی پوست است .بیشتر افراد با گذشت زمان وافزایش سن حجم گونه های خود را از دست می دهند به طور کلی با افزایش سن پوست کلاژن و چربی  خود را از دست می دهد و تاثیر منفی  برروی صافی صورت می گذارد و باعث پف زیر چشم در بیشتر افراد می شود. حال برای برطرف شدن این مشکل یکی از روش ها برجسته کردن گونه ها تزریق ژل گونه در کرج  می باشد که نیازبه هیچ گونه جراحی ندارد.

تزریق ژل گونه در کرج

چانه و گونه های برجسته از معیارهای زیبایی صورت  می باشد درحقیقت افرادی که به صورت ارثی، اسکلت صورتشان به شکلی است که  دارای گونه های برجسته هستند .اما در بعضی افراد استخوان‌های گونه به حد کافی رشد نکرده است  بنابراین گونه های آنها پهن و بد فرم است . در سالهای اخیر برجسته‌سازی گونه طرفداران زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است  . برای برجسته سازی گونه امروزه روش های متفاوتی مانند: تزریق ژل گونه در کرج و تزریق چربی از روشهای برجسته سازی گونه  است.

انواع ژل های گونه

بیشترژل های گونه  که برای برجسته‌ سازی و جوان سازی استفاده می  شود . بیشتر به صورت موقتی یا دائمی هستند . ژل گونه دائمی چون بیشترازمواد پلیمر یا پلاستیک تشکیل شده‌اند،  توسط پوست جذب نمی شوند  بنابراین برای همیشه در محل باقی می این مواد بسیار مضر هستند اما ژل های موقتی که هیالورونیک اسید نام دارند، توسط پوست جذب می شوند و نسبت به ژل دائمی عارضه کمتری دارد.

تزریق ژل گونه درکرج چگونه انجام می شود

قبل از تزریق ژل گونه درکرج پزشک یک جلسه مشاوره با بیمارمی گذارد وبه بررسی  شرایط جسمی بیمار می پردازد  همچنین با بیمار در مورد  نحوه تزریق  ژل گونه در کرج ، هزینه تزریق ،مراقبت های بعد از تزریق ژل گونه صحبت می کند . بیمارنیز انتظارات خود را از تزریق ژل گونه در کرج بیان می کند. بعداز این مرحله پزشک شروع به تزریق می کند .

نحوه تزریق ژل گونه در کرج

در ابتدا پزشک صورت و رنگدانه های پوست بیمار را بررسی می کند و نقاط حساسی که قرار است تزریق درآن محل انجام شود را بررسی می کند. سپس محل مورد نظر را علامت گذاری کرده و سپس عکس می گیرد.

پزشک قبل از اینکه  تزریق ژل گونه درکرج  را شروع کند نقاط مورد نظر با مواد آنتی باکتریال  ضد عفونی می کند  سپس در صورت نیاز از داروها ی بی حسی در این نقاط استفاده شود.

نحوه تزریق ژل گونه درکرج

بعد از این مرحله پزشک شروع به تزریق ژل گونه درکرج می کند مدت زمان تزریق ژل گونه در کرج  بیشتر به نواحی که قرار است ژل تزریق شود همچنین به نوع تزریق بستگی دارد. پزشک به طور معمول بین  ۱۵ دقیقه تا ۱ ساعت زمان لازم دارد  تا در نواحی  مشخص شده تزریق ژل گونه  انجام دهد.مقدار ژل گونه  برای هر بیمار متفاوت است و به مقدار حجم از بین رفته و انداره گونه مورد نظر بیمار بستگی دارد.

پزشک برای اینکه ژل گونه به صورت طبیعی به نظر برسد در بیشترمواردتزریق ژل گونه درکرج را در قسمت جلوی گونه و بروی استخوان گونه انجام می دهد . این نوع تزریق دقت پزشک را نیز بالا می برد.

تزریق ژل گونه درکرج به وسیله سوزن بسیار ریزی در پوست  انجام می شود و در محل  علامت گذاری شده به صورت مستقیم تزریق می شود. سپس ناحیه مورد نظر را تمیز کرده ودر بعضی درصورت داشتن درد زیاد از کرم بی حس کننده استفاده می شود تا درد و ناراحتی به حداقل برسد.

نکات مهم بعد ازتزریق ژل گونه درکرج

-بعد ازتزریق ژل گونه درکرج برای کاهش تورم و کبودی از یخ استفاده کنید

–  تامدتی از سیگار و مصرف الکل بعد از تزریق ژل گونه درکرج اجتناب کنید .

– بعد از تزریق ژل گونه درکرج تا چند روز از ورزش های سنگین خودداری کنید .

– ازداروهایی مانند داروهای ضد التهاب ، ویتامین E و مکمل های گیاهی تا مدتی بعد از تزریق ژل گونه درکرج استفاده نکنید.

پس از تزریق ژل گونه درکرج ممکن است شما کمی التهاب و کبودی در بدن داشته باشید که در کمتر از ۴۸ ساعت از بین می رود.

بلافاصله پس از تزریق بیمار می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد و نیاز به بستری شدن یا استراحت ندارد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل گونه در کرج

مزایای تزریق ژل گونه درکرج چیست

تزریق ژل گونه درکرج بیشتر برای زیبایی فرد است این نوع تزریق بیشتر برای جوانسازی پوست  استفاده می شود

-با تزریق ژل گونه درکرجنیازی به جراحی ندارید که این  یکی از مهم ترین مزایای استفاده از ژل گونه است.

– بعد ازتزریق ژل گونه درکرج  نتیجه آن به سرعت مشخص می شود .

-تزریق ژل گونه درکرج دوره نقاهت خاصی ندارد و افراد به سرعت می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بازگردند .

-در  تزریق ژل گونه درکرج فرد نیاز به داروهای بیهوشی وآرام بخش  ندارد بنابراین عوارض  دارو بیهوشی برای فرد وجود نخواهد

-تزریق ژل گونه درکرج در یک جلسه انجام می شود .

البته به این نکته توجه داشته باشید که تزریق گونه باید در مکان های معتبر که تاییدیه ایمنی و سلامت از وزارت دارو را دارد باید انجام شود .

معایب تزریق ژل گونه درکرج چیست

تزریق ژل گونه درکرج ممکن است عوارضی هم  داشته باشد  این عوارض بیشتر به صورت تورم ، قرمزی ، کبودی و درد در ناحیه تزریق در برخی افراد بروز می کند. البته این  عوارض کوتاه مدت است وچند روز بعد ازتزریق برطرف می شود .

ماندگاری تزریق ژل گونه درکرج چقدر است

ماندگاریتزریق ژل گونه درکرج معمولا در حدود ۶ ماه تا یک  سال می باشد.شما با انجام چهار جلسهتزریق ژل گونه درکرج می توانید به نتایج دلخواه برسید  که می تواند بیش از دو سال دوام داشته باشد .

ماندگاری تزریق ژل گونه در کرج

هزینه تزریق ژل گونه درکرج

هزینه تزریق ژل گونه درکرج  می تواند با توجه به ناحیه محل سکونت شما  که در جه منطقه سکونت دارید میزان درمان مورد نیاز و نیازهای خاص مورد نظر بیمار متفاوت است . ازآنجایی که  تزریق ژل گونه درکرج  جزء عمل های زیبایی محسوب می شود ونوعی درمان زیبایی است هزینه این درمان تحت پوشش بیمه های خدمات درمانی  قرار نمی گیرد .ژل‌ ها معمولا قیمت متنوعی دارد و هزینه ژل گونه معمولا بر اساس نوع و برند ژل انتخابی که  فرد مصرف می کند وهمچنین تعداد جلساتی که نیاز دارد تا فرد برای درمان  محاسبه  کند.

مدت زمان درمان و دوران بهبودی

مدت زمان بهبودی ژل گونه در حدود  یک هفته است.  بعد از یک هفته شما می توانید آرایش ملایم  داشته باشید ونتیجه طبیعی برجستگی کامل گونه  بعد از این مدت قابل مشاهده است.

پس از تزریق ممکن است محل تزریق کمی ملتهب شود که به سرعت التهاب از بین می‌ رود. زمان تزریق به محل تحت درمان بستگی دارد و معمولاً ً بیش از ۳۰ دقیقه طول نخواهد کشید و شما بعد از چند دقیقه مطب را ترک خواهید کرد.

تزریق ژل گونه زمان استراحت یا بستری شدن برای بیمار ندارد و شما یعد از تزریق ژل گونه درکرج  می‌ توانید بلافاصله پس از تزریق به فعالیت‌ های روزمره خود بپردازید. ممکن است در محل تزریق کمی التهاب و کبودی نیز وجود داشته باشد  که معمولاً در کمتر از ۴۸ ساعت رفع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *