جراح پلک خوب

جراح پلک خوب

جراح پلک خوب خوب کسی است با توجه به شرایط بیمار بهترین روش را برای جراحی پلک وی انتخاب کرده و منجر به ایجاد نتیجه ای خوب شود .
چشم نقش بسیار مهمی را در ایجاد ارتباطات دارد  به همین دلیل کوچکترین مشکلی در پلک ها منجربه کم شدن زیبایی چشم میشود ..

مهم ترین دلیل بروز مشکلات پلک ، بالا رفتن سن و شل شدن عضلات چشم میباشد ..

انجام جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی منجربه جذابیت شم و دیدی بهتر خواهد شد ..

افتادگی پلک بالا بر روی دید فرد تاثیر زیادی را دارد  و منجربه کاهش میدان دید می شود و با انجام بلفاروپلاستی بالا مشکل میدان دید کم فرد از بین رفته و فرد بهتر میتواند ببیند..

دلایل انجام جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

افتادگی پلک بالا
رفع چین و چروک های اطراف پشم
از بین بردن پف زیر چشم
از بین بردن  خماری و خسته بودن چشم به دلیل افتادگی پلک بالا.
زمانی که که پف زیر چشم به دلیل بیماری متابولیکی باشد انجام بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک نیازی نیست و با بهبود درمان بیماری مشکل پلک نیز حل می شود.

برای تشخیص علل ایجاد پف زیر چشم به شما توصیه میشود  به جراح پلک خوب   مراجعه کنید تا به طور دقیق دلیل پف زیر چشم تشخیص داده شود.

جراحی پلک با لیزر

بلفاروپلاستی با لیزر هم قابل انجام است و برای رفع پف زیر چشم ، افتادگی پلک و غیره کاربرد دارد.

برای انجام جراحی پلک یا بلفاروپلاستی با لیزر به جراح پلک مراجعه کنید تا پس از معاینه به شما بگوید که کدام روش برای شما گزینه مناسب تری است ..

زیرا جراحی پلک با لیزر برای مشکلات محدود بهتر و به کار میرود و برای رفع مشکلات حاد پلک بهتر است جراحی پلک انجام شود.

نکات مهم بعد از انجام جراحی پلک

کبودی و تورم بعد از انجام بلفاروپلاستی یکی ازعوارض طبیعی بعد از جراحی میباشد  و پس از گذشت چند روز از بین می رود.
برای رفع سریع تر کبودی و ورم می توانید روی محل مورد نظر کمپرس سرد را قرار دهید ..
بخیه های بین ۵ تا ۷ روز توسط پزشک کشیده میشوند .

.
هزینه جراحی پلک توسط جراح پلک خوب

دستمزد جراح پلک خوب   بیشتری تاثیر را در تعیین هزینه بلفاروپلاستی دارد ، به همین دلیل اول از دستمزد جراح پلک مورد نظر اطلاع پیدا کند ..

پس از دستمزد جراح بلفاروپلاستی ، عوامل دیگر تاثیر گذار در این جراحی هزینه مطب و بیمارستان میباشد .

هزینه جراحی پلک پایین و جراحی پلک بالا به طور همزمان با جراحی پلک بالا یا جراحی پلک پایین قابل تغییر میباشد ..

عوارض در بلفاروپلاستی ، بینایی بیمار را تحت تاثیر قرار می دهد بنابراین انتخاب جراح پلک خوب وماهر اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا مهارت تضمینی برای عدم بروز عوارض است.

همه افرادی که می خواهند جراحی پلک انجام دهند در پی جراحی با تجربه و با تخصص کافی میباشند تا عمل پلک آن ها به بهترین شکل ممکن انجام گیرد و بعد از جراحی مشکلاتی به وجود نیاید . راهکار های شناخت جراح پلک خوب   متفاوت می باشد و در این میان جراحان مختلفی در زمینه جراحی زیبایی پلک شروع به کار کرده اند که موجب سردرگمی بیماران می شوند.

اولین راهکار در راستای شناخت جراح پلک خوب  مشاهده نمونه کارهای متقاضیان قبلی  ، سابقه و تجربه جراح و مشاوره با وی می باشد. برای اینکه این جراحی با موفقیت انجام شود جراح شرایط عمومی شما را مورد ارزیابی قرار میدهد و راهکار هایی را ارائه میدهد.

جراح پلک خوب فردی است که علاوه بر اینکه مهارت کافی در این زمینه را داشته باشد  در جراحی پلک با بیمار خود صادق باشد و در جلسه مشاوره همه مراقبت ها و نکاتی که بیمار لازم است بداند را به وی ارائه دهد ..

بعد از جراحی پلک توسط بهترین جراح پلک ، ظاهر زیبایی در چهره فرد ایجاد شده استو و افتادگی پلک بالا برطرف خواهد شد . شما نیز می توانید با تحقیقاتی که در زمینه بهترین جراح پلک انجام دادید شماره وی را از سایت گرفته و با مراجعه حضوری از انتظارا خود بگویید ..

جراحی پلک و لیفت ابرو

سعی کنید برای انتخاب جراح پلک خوب  جراح پلاستیکی با مهارت و توانا  که در این زمینه تخصص داشته باشد را انتخاب کنید . شما می توانید با مشاهده نمونه کار ها سوابق فعالیت های وی بهترین جراح پلاستیک را انجام دهید.

یکی از جراحان پلاستیک پلک که تخصص را در این زمینه دارد  و همواره توصیه می کند تحقیقات لازم را در انتخاب جراح پلک خود داشته باشید تا پس از جراحی مسائل مربوط به آن ایجاد نشود . در انتخاب جراح کوشا باشید و برای انجام جراحی تحقیقات لازم را انجام دهید. از بین جراحان پلاستیک حاضر در ایران بهترین جراح را انتخاب کنید تا بعد از عمل مشکلی نداشته باشید.

انتخاب جراح پلک خوب

اگر می خواهید بهترین جراحلک را انتخاب کنید و به دیده ها و شنیده های خود اعتماد نکنید. همیشه گفته های افراد مختلف و دوستان شما حقیقت ندارد. سعی کنید با مراجعه به سایت انجمن پلاستیک و زیبایی ایران ، و مشاهده لیست جراحان پلاستیک علاوه بر کسب آگاهی در خصوص جراح پلک خوب   و متخصص خود را انتخاب کنید. با مشاوره با جراحان پلاستیک و با دیدن نمونه کارهای وی می توانید بهترین جراح پلک را برای خود انتخاب کنید.

توصیه می شود جراح پلک خوب   دارای ویژگی های زیر باشد.

دارای ۷ سال سابقه پزشکی باشد
دارای ۶ سال تجربه در جراحی تخصصی باشد
دارای ۳ سال فوق تخصص جراحی پلاستیک باشد
همچنین باید عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران باشد

انتخاب جراح پلک خوب  برای جراحی پلک خوب در تهران

جراحی پلک خوب در تهران  باید توسط جراح پلک خوب  انجام شود . تجربه و مهارت جراح پلک خوب  در همه عمل های زیبایی و این عمل دارای اهمیت بسیاری میباشد .  متخصصی که انتخاب کرده اید باید در این زمینه تخصص کافی را داشته باشد و در ضمن عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران ، عضو جامعه بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا را در کارنامه خود داشته باشد  . به گفته متخصصان جراحی پلک خوب در تهران در انتخاب جراح پلک خوب  برای جراحی پلک خود دقت کنید تا به جراحی ترمیمی نیازی نباشد ..

مراقبت های بعد از  جراحی پلک خوب در تهران

در ۴۸ ساعت بعد از اول کاری که مهم است قرار دادن کمپرس سرد است .. پانسمان‌های خیلی ظریف با چسب‌های استریل به جای استفاده از گازها کمک می‌کند که کمپرس سرد بهتر استفاده شود وهمچنین چشم های بیمار بسته نشود  ؛ به خصوص در بلفاروپلاستی که روی ۴ پلک انجام می‌شود (گاهی هر ۴ پلک، گاهی ۲ پلک بالا و برخی اوقات ۲ پلک پایین جراحی می‌شوند)، بستن کامل چشم بیمار باعث می‌شود بیمار نتواند چیزی را ببیند و این حس برای بیمار حس وبی نمیباشد ..

jarahizibaee.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *