لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از روش های لاغری میباشد .

 

لیپوماتیک

 

بیشترین سوالات که درباره ی لیپوماتیک پرسیده میشود این است که لیپوماتیک چیست ؟ عوارض لیپوماتیک چیست و همچنین اینکه این روش با روش های دیگر چه تفاوتی دارد ؟در حقیقت لیپوماتیک یک نوع دستگاه ساکشن پیشرفته برای تخلیه چربیهای موضعی زیر پوست می باشد.

 

تکنولوژی و روش بکار گرفته شده در این ابزار به اندازه ای  دقیق و فوق العاده عمل می کند که کاملا آنرا از لیپوساکشن متمایز می سازد. همچنین برتری این دستگاه نسبت به لیزر لیپولیز هم در حین جراحی برای جراح و هم در نتایج جراحی برای بیمار کاملا مشهود می باشد.

انواع لیپوماتیک

شکم

پهلو

شکم و پهلو

باسن

ران پا

بازو

برای انجام لیپوماتیک چه وزنی باید داشته باشیم؟

برای اینکه بدانید که با وزن زیاد هم می توان لیپوماتیک انجام داد یا خیر باید گفت که این فاکتور بر اساس BMI یا توده بدنی فرد ارزیابی می شود BMI شاخصی  میباشد که میزان چاقی شما را بر پایه ی تجمع چربی و اضافه وزن اندازه گیری می کند. در صورتی که عدد به دست آمده بین ۱۸ تا ۲۴ باشد فرد دارای وزن ایده آل می باشد در غیر اینصورت چاق و دارای اضافه وزن  می باشد .  نتایج این بررسی فرد را در یکی از دسته های ذیل قرار می دهد:

وزن ایده آل

اضافه وزن

چاق

چاقی مفرط و خطرناک

مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روشها

 

مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روشها

 

۱- یکنواختی لایه چربی زیر پوست در لیپوماتیک Lipomatic بسیار خوب است و هیچگونه بقایای مانده ازچربی که در روشهای دیگر ساکشن بصورت گلوله مانند در زیر پوست لمس می گردد در این روش وجود نخواهد داشت.

بستری شدن

۲- نیاز به بستن گن در این روش برای بیمار به مدت دو هفته است که در مقایسه با ساکشن سنتی ( ۶ ماه ) و لیزر لیپولیز ( ۴-۲ ماه ) بسیار کوتاه تر میباشد. در عین حال بستن گن ۴۰-۳۰ روز برای بهتر جمع شدن پوست پیشنهاد میشود.

۳- جمع شدن پوست در این روش در مقایسه با روشهای دیگر ساکشن بدلیل صدمه کمتر به ترابکولاهای پوستی بمراتب بهتر می باشد.

درد

۴- در این روش بیحسی موضعی کافیست و بیمار دردی حس نمیکند  در حالیکه در روشهای دیگر ساکشن چنانچه با بیحسی موضعی انجام گیرد معمولا بیمار احساس درد و ناراحتی دارد و معمولا نیاز به داروهای آرام کننده و خواب آور و حتی بیهوشی خفیف می باشد.

۵- تورم و ترشحات پس از جراحی در این روش بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن نهایتا ۳۶ ساعت طول خواهد کشید در حالیکه در روشهای دیگر ساکشن طولانی تر میباشد .

خطر عفونت

۶- ریسک عفونت در لیپوماتیک Lipomatic به حداقل خود میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *