مزوتراپی در کرج

مزوتراپی در کرج

مزوتراپی در کرج یکی از روشهای زیبایی و جوانسازی پوست است و می توان گفت مزوتراپی در کرج یک درمان غیر جراحی در حیطه زیبایی است .

در این روش داروهای هومیوپاتیک که معمولا توسط پزشکان تجوبز می شود وارد پوست می‌شود. می توان گفت مزوتراپی درکرج یک روش تهاجمی است که با تزریق داخل جلدی مخلوطی از عصاره های گیاهی، مواد هومیوپاتیک، داروها، ویتامینها و سایر مواد حیاتی در مقادیر میکروسکوپی وارد پوست فرد می شود.

مزوتراپی در کرج

پزشک در مزوتراپی از داروهای استفاده می کنند که  این داروها شامل هومیوپاتی، عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدها می باشد.

داروهای مورد استفاده در مزوتراپی که بسیار کوچک هستند  به طور مستقیم به داخل مزودرم وارد می شود. این لایه از پوست خواص درمانی  ویژه ای دارد. از مزوتراپی در کرج می توان  برای از بین بردن سلولیت، کاهش وزن، جوان سازی  پوست  استفاده کرد.

مزوتراپی در کرج یک روش بدون درد و نیاز به بی‌حسی نیست و شما بعد از مزوتراپی در کرج به استراحت در منزل  نیاز ندارید وفرد می تواند به کار رومزه خود بدون نگرانی ادامه دهد.

روش درمان با مزوتراپی در کرج چگونه است

در بیشتر مواقع داروهای خوراکی ، کرم و محلولهای موضعی به سختی ازروی  پوست جذب می شوند  بنابراین مقدار کمی از داروها  به ناحیه زیر پوست فرد  می رسد ، در روش درمانی مزوتراپی در کرج  داروهای مورد نیاز برای جوان سازی به صورت مستقیم با یک دستگاه به زیر پوســـــت تزریق می شود .

و این عمل باعث می شود  که دارو جذب لایه های مختلف درزیر پوست شود و در نتیجه فرد می تواند از داروها نتیجه بهتری بگیرد ویک روش بسیار موثرتر است. اکثر داروهای مزوتراپی در کرج دارای مواد ویتامینی و معدنی هستند.

با این روش پزشک با تزریق دارودسترسی مستقیم و سریع به بافت هدف را دارد همچنین درمزوتراپی در کرج مقادیر بسیار کمتری از دارو مورد استفاده قرار می گیرد .

تاثیرمزوتراپی در کرج برروی چاقی

در مزوتراپی در کرج پزشک با تزریق دارو به نواحی مورد نظر باعث می شود که سلول های حاوی چربی درزیرپوست، با آزادسازی و شکستن این سلول ها دچار چروکید گی وانهدام شود و این چربی ها ازطریق جریان خون و لنف راه یافته و از طریق روده ها و کلیه ها از بدن دفع می شود.

کاربرد مزوتراپی درکرج  برای زیبا سازی پوست

به طور کلی می توان گفت که مزوتراپی در کرج یک روش درمانی جدید می‌باشد. در این روش  پزشک دارو را  در قسمتهای مختلف پوست تزریق می کند . به عبارتی دیگر با انجام  مزوتراپی در کرج فرد به بجای اینکه از راه دهان  دارو را استفاده کند مستقیماً دارو به داخل پوست فرد تزریق می‌شود.

البته این تزریق ها به صورت متعدد و توسط دستگاه مزوتراپی ودر فواصل منظم در پوست  تزریق می شود.در حال حاضر این روش برای نمونه های زیر کاربرد دارد

مزوتراپی در کرج یک راه درمان برای کشیدن پوست صورت و درمان افتادگی صورت است ،کاربرد دیگر مزوترابی در کرج  رفع پف دور چشم و افتادگی پلک است ،با مزوتراپی در کرج می توانید تیرگ‍ی دور چشم را برطرف کرد ،درمان سلولیت و افتادگی پوست  افتادگی در اندامها و صورت نیز با این روش تا حد زیادی قابل درمان است .

کاربری مزو تراپی در کرج

زنانی که دچار لک حاملگی یا لک صورت هستند نیز مزوتراپی در کرج می توانند این لک را برطرف کنند.درمان ریزش مو و تقویت موها با مزوتراپی در کرج امکان پذیر است .رفع غبغب زیر چانه و گردن نیز با این روش قابل درمان است .

پس به طور کلی می توان گفت که از روش مزوتراپی در کرج  می توان برای جوانسازی پوست، افزایش انعطاف پذیری  پوست ،جلوگیری از چین و چروک  پوست ، رفع  لکه های تیره بر روی پوست ، سلولیت، از بین بردن خستگی پوست از فواید مزوتراپی  می باشد .

فواید مزوتراپی در کرج  برای لک صورت

معمولا در بیشتر افراد لک پوستی  وتغییر رنگ پوست به دلیل خستگی، استرس، نور خورشید یا هرعاملی که باعث  آسیب دیدگی پوست صورت شما  می شودبا  مزوتراپی که  یک روش مناسب برای رفع  لک های صورت می باشد قابل درمان است . به این وسیله  پوست شما می تواند استحکام وحالت اولیه خود برگرداند.

در جوان سازی پوست با مزوتراپی پزشک با تزریق ویتامین ها مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها در زیر پوست به مدت بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه باعث بهبود لک های صورت می شود .به طور کلی پزشک برای از بین بردن لک های صورت بین ۸ تا ۱۴ جلسه مزوتراپی را تجویز می کند تا بتواند بهترین نتیجه را از این روش بگیرد البته مزوتراپی لک صورت با توجه به نوع پوست و سن فرد متفاوت است و ممکن است به زمان بیشتر ی نیازداشته  باشد.

فواید مزوتراپی در کرج برای غبغب

از مزوتراپی در کرج می توان برای  نواحی حساسی مانند غبغب، چانه، ران، پلک های پایینی و خطوط سینه استفاده کرد درمزوتراپی غبغب چین و چروک و چربی های اطراف این ناحیه بدون انجام هیچ گونه جراحی ازبین می رود و این یکی از فواید مهم مزوتراپی غبغب است .

اقدامات لازم قبل از انجام مزوتراپی

-سه روز قبل ازمزوتراپی در کرج  از آسپیرین و داروهای ضدالتهابی استفاده نشود.

– بهتر است قبل از انجام  مزوتراپی بهتر است فرد هیچگونه لایه برداری انجام ندهد.

– مزوتراپی بهتر است در دوره ی عادات  ماهانه انجام نشود.

اقدامات مهم بعد از انجام مزوتراپی

–   پس ازمزوتراپیدر کرج  بهتراست تا یک روز از حمام کردن خودداری کنید .

بعد از مزوتراپی از آفتاب گرفتن و برنزه کردن پوست خوداری کنید

هزینه مزوتراپی چقدر است؟

هزینه مزوتراپی  به عوامل مختلفی مانند محل تزریق، نوع درمان و تعداد جلساتی  بستگی دارد تا  به نتیجه دلخواه برسید .

به طور کلی مزوتراپی در کرج  هزینه خیلی بالایی برای فرد ندارد و همه افراد می توانند  از مزوتراپی استفاده کنند. و هزینه مزوتراپی در کرج با توجه به نوع مواد تزریقی، میزان آن و پوست افراد تعیین می شود  علاوه بر این هزینه دستمزد پزشک، مواد مصرفی در نواحی مختلف بدن و یا بی حسی تاثیر گذار است.

هزینه مزوتراپی در کرج

چه کسانی نباید از مزوتراپی استفاده کنند

ـ خانم‌های باردار بهتر است از مزوتراپی در کرج استفاده نکنند.

ـ بیماران قلبی ـ عروقی گزینه مناسبی برای مزوتراپی در کرج نیستند.

ـ افرادی که دچار سرطان‌های پیشرفته هستند.

ـ کسانی که دارای سوابق آلرژی و حساسیت به داروهای خاص هستند نباید مزوتراپی انجام دهند.

ـ افرادی که در حال استفاده از داروهای ضدانعقاد هستند.

ـ افراد دیابتی بخصوص آنهایی که دیابت کنترل نشده دارند مناسب انجام مزوتراپی نیستند.

ـ افرادی که دارای بیماری نوروپاتی هستند.

ـ اشخاصی که دچار بیماری  پوستی پسوزیاریس هستند.

عوارض مزوتراپی در کرج چیست

این را بدانید که اکثر روش‌های درمانی عوارض جانبیرا دارند . یکی از عارضه  هایی که با مزوتراپی ایجاد می شود عارضه حساسیت نسبت به داروی مورد استفاده است.

برخی از عوارض مزوتراپی در کرج کوتاه مدت هستند وبعد از مدت کوتاهی برطرف  خواهند شد و معمولا پایدار نیستند و خطری جدی برای فرد ندارد. بعداز انجام مزوتراپی ممکن است علائم  کوتاه مدتی مانند ورم، قرمزی، خارش، کبودی، سرگیجه، احساس کسالت، درد و حتی عفونت در محل تزریق برای شما به وجود بیاید. عفونت زمانی ایجاد می شود که تزریق در محیطی کاملا استریل و با ابزار صحیح و ضدعفونی شده انجام نگیرد.

مزوتراپی در کرج

از دیگر عوارض  که عارضه بلند مدت است  ایجاد اسکار (گوشت اضافه یا جای زخم)‌ مادام‌العمر در افرادی که استعداد تشکیل گوشت اضافه دارند، ولی به طور کلی عوارض عمومی مزوتراپی نادر است، چون اساس درمان استفاده از دوزهای کم داروست.

چه فاکتور هایی در مزوتراپی، مهم هستند؟

-نوع دارومورد استفاده

– دوز مناسب دارو در حین استفاده

– تکنیک های مورد استفاده پزشک

– نوع و جنس پوست افراد

– انتخاب مناسب میزان دارو با توجه به منطقه مصرف

مزیت مزوتراپی نسبت به سایر روش ها چیست ؟

همان گونه که می دانید مزوتراپی یک روش درمانی کاملا جدید و پیشرفته است که روز به روز به حیطه عملکرد درمانی آن افزوده می شود. این روش بسیار سریع تراز روشهای دیگر است و نسبت به دیگر روش های درمانی مثل دارو های خوراکی و کم بودن عوارض آن به دلیل مصرف هدفمند دارو و اثرات کاملا موضعی آن، روز به روز مورد بیشتر از سوی مردم و پزشکان قرار گرفته است. مزوتراپی یک روش بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است. یعنی شما بعد از انجام آن، نیازی به استراحت در منزل ندارید و می توانید مثل تمام روزهای عادی به فعالیت های خود بپردازید.

مزوتراپی در کرج

در اخرباید گفت که  روش مزوتراپی نه ‌تنها برای درمان، بلکه برای پیشگیری از چین‌وچروک‌های صورت و درمان آکنه و جوش صورت و بدن، جای زخم، و جای سوختگی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.مزوتراپی پوست با توجه به شرایط بیمار معمولا ۵ تا ۸ جلسه زمان می برد وبیمار درحین انجام آن درد اندکی را احساس می‌کند. باید گفت ازمزوتراپی برای هر مشکلی نمی توان استفاده کرد واین روش نوعی انتقال داروبه محل مورد نظر است .

مزوتراپی تکنیکی است که از طریق تزریق ویتامین ها، هورمون ها و عصاره های گیاهی باعث  جوانسازی، سفت کردن پوست حذف چربی اضافی از بدن می شود . در سال های اخیراین روش درمانی  در اکثر نقاط جهان محبوبیت فراوانی یافته است.

https://drminarabiee.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *